USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites

ex. Búzios Prime: Vista Mar, 50m Da Praia Da Ferradura, 8 Suites

Avanceret Booking
2026-06-30
2026-07-01

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

71

Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites

 WiFi

Wi-Fi

 24-timers service

24-timers Reception

 Indtjekning/Udtjekning

Hurtig ind-/ udtjekning

 Swimmingpool

Udendørs pool

 Privat strand

Adgang til strand

 Aktiviteter

Billard-/ poolborde

Bordtennis

 Spa og afslapning

Spalounge

Solarium

Tyrkisk dampbad

Damprum

Fuld kropsmassage

Hovedbundsmassage

Rygmassager

Jacuzzi

 Mad/Drikke

Bar/ Lounge område

 Mødefaciliteter

Møde-/ banketfaciliteter


Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites ligger i Ferradura område, tæt på Buzios Beach House og har en swimmingpool. Gæsterne vil nyde et dampbad, Jacuzzi og en sauna, der tilbydes på stedet.

Ved at opholde sig på dette feriehus vil du være inden for 25 minutters gang fra Tartaruga Strand og 2 km fra Brigitte Bardot-statuen. Gåtur til Búzios's centrum vil vare i 15 minutter. Gæsterne finder restauranter, såsom Capricornio Restaurante og Tawa Beach Buzios, inden for 300 meter fra denne indkvartering. Praia de Geribá ligger ved siden af villaen.

Gæsterne vil nyde havet udsigt fra værelset.

Der er et fuldt udstyret køkken til gæsternes rådighed. Hvis du vil udforske området, er bil udlejning den bedste mulighed.

  • Lokale seværdigheder
  • Armação Beach
    2 km
  • Azeda Beach
    2,8 km
  • Brava Beach
    2 km
  • Brigite Bardot Border
    1,8 km
  • Ferradura Lagoon
    500 m
  • Stones Road
    1,3 km
  • Bus Central Station
    900 m
  • Turtle Beach
    2,4 km
  • Gerobá Lagoon
    2,6 km
  • Lufthavne
  • Buzios lufthavn
    11 km

På hotellet

General

  • Ikke-ryger værelser
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • 24-timers Reception
  • Privat ind-/ udtjekning
  • Hurtig ind-/ udtjekning
  • Kæledyr tilladt
  • 24 timers vagtservice
  • Omklædningsrum
  • Brandslukkere
  • Nøgleadgang

Måltider og drinks

  • Fælles køkken
  • Kedel
  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber
  • Bar/ Lounge område
  • Udendørs spiseområde
  • Picnic område/ Borde

Aktiviteter og afslapning

  • Udendørs pool
  • Adgang til strand
  • Solseng
  • Solterrasse
  • Have
  • Grillfaciliteter
  • Fritids-/ TV værelset
  • Spalounge
  • Solarium
  • Sauna
  • Tyrkisk dampbad
  • Damprum
  • Jacuzzi
  • Rygmassager
  • Hovedbundsmassage
  • Fuld kropsmassage
  • Fodmassage
  • Billard-/ poolborde
  • Bordtennis

Services

  • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
  • Husholdning
  • Biludlejning
  • Dagligvare shopping service
  • Møde-/ banketfaciliteter

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Varme
  • Dagligstue
  • Omklædningsområde
  • Patio
  • Terrasse
  • Havemøbler
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord
  • Strygeservice
  • Vaskemaskine
  • Fladskærms TV
  • Tremmesenge/vugger
  • Babysitting/ børnepasning
  • Børnepool
  • Legeområde til børn
  • Spillerum

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:00
Udtjekning: fra 01:00 indtil 11:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor kan vi parkere vores bil i Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites villa?

    Gæster på Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads.
  • Hvor langt ligger Buzios fra Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites villa?

    Der er 5 km mellem Buzios og Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites villa.
  • Hvor meget koster det at booke Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites villa?

    Gennemsnitsprisen for en nat i Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites villa er 1043$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne feriehus?

    Gæsterne vil kunne bo i denne feriehus med deres kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din bedømmelse

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-06-30
2026-07-01

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Buzios Prime: Vista Mar, 50M Da Praia Da Ferradura, 8 Suites, Brasilien

Rua Da Corrente Pousada Buzios Prime, Búzios, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © buzios-hotels.com

All rights reserved